Barbie odeszła do Lamusa – na pólkach królują postaci z Monster High

Od kilku lat można z łatwością zauważyć pewne zmienione trendy w świecie zabawek. Na półkach w sklepach nie króluje jak niegdyś lalka Barbie, lecz potworki z ciekawymi kolorowymi włosami, oryginalnymi strojami oraz z mocnym makijażem. Te małe przyjacielskie potworki to postaci z Monster High.

Postaci z kultowej bajki Girls with laptop

Każda z postaci kultowego serialu jest powiązana z klasycznymi postaciami takimi jak Dracula, Frankenstein, duchy czy wilkołaki. Każda z tych postaci jest bardzo oryginalna i posiada wiele cech nawiązujących do swoich przodków. Linia tych lalek cieszy się wielką popularnością wśród dzieci. Jest to zupełnie inny poziom zabawek, zupełnie różny od typowych lalek Barbie. Lalki Monster High zrywają ze stereotypem lalki, jako idealnie proporcjonalnej, szczupłej i ślicznej postaci. Są to zupełnie inne zabawki dla dziewczynek, które zrywają przekonania i stereotypy ze zwykłymi lalkami Barbie.

„Must have” każdego dziecka

Kolekcja tych upiornych „straszyciółek” stała się wyznacznikiem trendów wśród dzieci. Ich stylistyka,. Makijaż i mroczne usposobienie spowodowało zerwanie z typowym wizerunkiem lalki. Pociągnęło to za sobą niesamowitą potrzebę posiadania tych postaci. Są unikatowe, ponieważ każda ma swoje usposobienie, swój charakterystyczny wygląd oraz swojego pluszaka. Wybrane elementy zestawów świecą w ciemności. Z każda lalka wiąże się zupełnie inna przygoda, która porywa każde dziecko. Te unikatowe lalki są numerem jeden na listach zabawek każdego dziecka.

Idealny prezent dla każdej dziewczynki

Stanowią świetny prezent dla każdej dziewczynki. Lalki posiadają wiele dodatków takich jak pluszaki, kawiarenki lub łóżka. Dodatkowo można sprawić by każda dziewczynka poczuła się jak jedna z jej ulubionych postaci. Dzięki gadżetom takim jak pamiętnik, który uruchamia się tylko przy podaniu hasła, każda dziewczynka poczuje się jak jedna z uczennic Monster High.

Lalki i dodatki można znaleźć tutaj: http://toysbox.pl/lalki-i-akcesoria/monster-high/

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *