NARKOTEST – test na narkotyki

Test na narkotyki dostępny w każdym momencie? To możliwe, dzięki najnowszej e-usłudze pod nazwą Drugtest. Wszystko za sprawą specjalnej aplikacji pozwalającej na przeprowadzenie testu ocznego wykrywającego środki psychoaktywne w organizmie oraz pozwalającego oszacować rodzaj występującej substancji.

Jak działa Drugtest

colorful solutions inside a set of petri dishes

Badanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Wystarczy skorzystać z aplikacji zainstalowanej na telefonie z systemem Android. Aplikacja nagra krótką sekwencję wideo, a zarejestrowany materiał poddawany jest analizie za pomocą sztucznej sieci neuronowej oraz algorytmów interpretujących i bazujących na logice rozmytej celu celu identyfikacji substancji psychoaktywnych w organizmie. Aby skorzystać z e-usługi wymagana jest rejestracja do serwisu internetowego www.drugtest24.pl. Rejestracji można dokonać za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji mobilnej.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji?

Największą zaletą aplikacji jest gotowość jej użycia od razu po zainstalowaniu na telefonie, który użytkownik ma zawsze pod ręką. Dodatkowym atutem jest szybka diagnoza. Aplikacja ta z pewnością stanowi odpowiedź na potrzeby potencjalnych klientów.

Czy to jest bezpieczne? TAK!

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dotacje na Innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *