Bilkom – System Sprzedaży Biletów

W obecnych czasach korzystanie z udogodnień jakie daje nam Internet połączony z telefonią komórkową jest codziennością większości z nas. Nikogo już nie dziwi zamawianie jedzenia przez Internet, sprawdzanie maila przez telefon komórkowy, czy też kupowanie przeróżnych sprzętów na aukcjach internetowych.

_Files_Thumbs_155571Możliwości wykorzystywania unowocześnień ułatwiających nam życie z roku na rok jest coraz więcej. Jedną z tego typu opcji jest mobilny rozkład jazdy pociągów – Bilkom.

Nowoczesna aplikacja
Bilkom jest to aplikacja, którą można pobrać na telefon. Dzięki niej planowanie podróży pociągami oraz zakup biletu kolejowe staje się o wiele łatwiejsze. System sprzedaży biletów umożliwia kupno miejscówki we wszystkich pociągach spółki „PKP INTERCITY” S.A. (EIC i Ex) za pomocą telefonu komórkowego.

Jest to bardzo duże udogodnienie zarówno dla osób, które często korzystają z tego typu środka transportu, jak i tych, którzy robią to sporadycznie. System opiera się na wykorzystywaniu technologii GPS, ponadto współpracuje z mapami oraz posiada wiele użytecznych funkcji.  Aplikacja Bilkom jest to jedyny system, który zawiera pełne informacje dostępne w Systemie Planowania Podróży.

Bilkom jest bezpłatną aplikacją, której główną funkcją jest wyszukiwanie połączeń, czasu odjazdu oraz przyjazdu pociągu. Dzięki niej można zaplanować podróż z dowolnej lokalizacji do wybranego przez siebie punktu docelowego.

Funkcje aplikacji
Bilkom posiada wiele funkcji związanych z planowaniem podroży koleją, np.: wyszukiwanie połączeń, informacji o pojawiających się utrudnieniach w ruchu pociągów, szczegółowego czasu oraz trasy konkretnego połączenia i najbliższy stacji w oparciu o aktualną lokalizację.

Ponadto aplikacja została dostosowana do kilku platform mobilnych. Każda z tych wersji posiada własne, unikalne funkcjonalności, do których zalicza się możliwość dodania informacji o połączeniu kolejowym do kalendarza w telefonie, kategoryzacji oraz zapisywania połączeń oraz możliwość utworzenia skrótów połączeń na pulpicie telefonu. Ponadto istnieje również możliwość sprawdzenia lokalizacji, np. najbliższych aptek za pomocą prezentacji.

Więcej na temat Systemu Sprzedaży Biletów – Bilkom można znaleźć na:

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *