GdzieObejrze.pl, czyli jak bezpiecznie i świadomie kupować w Internecie

1111111111111111111Nie tak dawno pojawił się w przestrzeni internetowej nowy innowacyjny projekt, pod tytułem GdzieObejrze.pl. Portal prezentuje nowatorską koncepcję usług, która zrodziła się w wyniku gruntownej i przemyślanej analizy rynku e-commerce oraz tradycyjnego rynku wymiany handlowej w Polsce. Podstawowym założeniem serwisu jest próba scalenia dwóch sektorów handlu – tradycyjnego oraz elektronicznego – w jednym miejscu i czasie tak, aby stworzyć podatny grunt dla rozwoju tych dwóch, jakże odmiennych sektorów handlowych oraz pomóc im w dotarciu do jak największej rzeszy potencjalnych e-konsumentów.

Portal GdzieObejrze.pl to przede wszystkim platforma umożliwiająca internautom szybki i łatwy dostęp do produktów oraz usług z różnych branż oferowanych przez sklepy internetowe i stacjonarne, a także możliwość pokazania potencjalnym klientom, gdzie konkretny produkt można obejrzeć, w jakim sklepie najbliżej on się znajduje oraz jaki jest jego całkowity koszt. Z uwagi na to, że głównym mankamentem robienia zakupów za pośrednictwem Internetu jest brak możliwości fizycznego obejrzenia konkretnego towaru, portal GdzieObejrze.pl stanowi w tym względzie nowoczesne i unikatowe rozwiązanie na polskim rynku internetowym.

To, co wyróżnia tą inicjatywę, to przede wszystkim fakt, iż włącza ona do swej oferty oprócz asortymentu e-sklepów, także usługi sklepów stacjonarnych, ale tylko tych, które posiadają towar na magazynie własnym. Portal GdzieObejrze.pl pobiera zaktualizowane informacje z programów magazynowych tychże sklepów, co umożliwia kupującym pozyskanie rzetelnej informacji na temat produktów oraz ich dokładnej lokalizacji w konkretnym sklepie. Likwiduje to konieczność przeszukiwania dziesiątek stron ofertowych w Internecie czy też telefonicznego kontaktowania się lub osobistego odwiedzania przez konsumenta tradycyjnych sklepów w celu odnalezienia poszukiwanego towaru.

Korzyścią dla sklepów stacjonarnych skojarzonych z usługą portalu jest szansa pokazania oraz sprzedaży własnego produktu w obrębie ogromnego i pojemnego rynku internetowego. Dzięki takiej interakcji sklepy stacjonarne włączą się w strumień wirtualnego handlu, przez co zwiększą swoje możliwości marketingowe, uzyskają większe profity ze sprzedaży dóbr i usług, ale przede wszystkim zdobędą nowych zadowolonych klientów.

Serwis GdzieObejrze.pl oferuje użytkownikom, poszukującym na jego łamach konkretnego produktu, mapki Google przypisane do każdego reklamującego się na portalu sklepu, dzięki którym klient otrzymuje pełne spektrum wiedzy na temat rozlokowania konkretnych punktów handlowych w przestrzeni i może zdecydować, czy opłaca mu się pojechać i obejrzeć osobiście produkt przed jego zakupem. Usługa ta pozwala stworzyć listę najbliżej położonych sklepów oferujących dany towar, a w przypadku wielu produktów i wielu sklepów, zaproponuje również najbardziej optymalną trasę dojazdu po to, by klient nie tracił cennego czasu na poszukiwanie konkretnej lokalizacji.

Ponadto, użytkownicy uzyskują unikalną możliwość zamówienia prezentacji konkretnego produktu. Klient może umówić się poprzez panel administracyjny z przedstawicielem danego sklepu na konkretny termin takiej prezentacji. Jest to niezwykle wygodna i przydatna usługa, oszczędzająca czas i optymalizująca cały proces poszukiwania produktu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.