Moda na krzesła biurowe prosto z Londynu

Szare biurowe wnętrza wzbogacić można wieżą Eiffla prosto z Paryża, charakterystyczną, londyńską budką telefoniczną albo pięknym widokiem na New York City. Taki akcent świadczy nie tylko o nowoczesności firmy, ale również o „byciu na czasie” czyli podążania za trendami, co jest istotne z punktu widzenia niejednego klienta.

krzesła biurowe

krzesła biurowe

 

Biuro, jako miejsce spotkań z kontrahentami powinno odzwierciedlać charakter firmy ponieważ „jak Cię widzą tak Cię piszą”. Zasada ta znajduje zastosowanie nie tylko do ubioru przedstawiciela ale również do całego wizerunku jaki prezentuje firma poprzez swoją stronę internetową, oferowane produkty, reklamy i oczywiście budynek siedziby firmy. Obecna na rynku oferta pozwala nie tylko na wygodne i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni, ale również podkreślenie charakteru marki. Ciekawe propozycje przedstawia firma Nowy Styl, produkująca krzesła biurowe i gabinetowe na ogromną skale. Producent krzeseł dyktuje niejako kierunki aranżacji biura proponując oryginalne siedziska.

Krzesłami cieszącymi się sporą popularnością jest seria ZOOM przeznaczona dla nowoczesnych firm. Czarna podstawa z oryginalnym oparciem przedstawiającym jedną ze światowych stolic lub modowym czy muzycznym akcentem to fotele gabinetowe godne uwagi. Przy takich siedziskach wzbogacanie wnętrza innymi dodatkami przestaje być konieczne, a klient czy kontrahent z pewnością Cię zapamięta.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.