LG Electronics prezentuje nową wersję serwisu StrefaKlimatyzacji.pl

Strefa klimatyzacji od LGAgencja interaktywna Ideo Sp. z o.o. wdrożyła dla firmy LG Electronics dedykowany portal edukacyjny, który dostępny jest pod adresem www.strefaklimatyzacji.pl. Dostępne są w nim praktyczne i rzetelne informacje nie tylko dla fachowców zajmujących się tematem klimatyzacji, ale również dla samych użytkowników tego typu rozwiązań.

Podstawą, która tworzy portal StrefaKlimatyzacji.pl jest kompleksowa i rozbudowana baza wiedzy składająca się zarówno z materiałów omawiających urządzenia marki LG jak i ogólnych informacji na temat klimatyzacji. Warto jest zaznaczyć, że znajdują się w niej także przydatne wskazówki i rady dla użytkowników takich urządzeń. Forum dostępne na stronie umożliwia dzielenie się własnymi doświadczeniami i nawiązywanie kontaktu z ekspertami marki LG, którzy mogą rozwiązać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące produktów LG.  Portale informacyjne projektowanie i wdrażane przez Ideo Sp. z o.o. charakteryzuje wygoda i intuicyjność użytkowania, doskonały wygląd, a także pełne dopasowanie do oczekiwań i potrzeb Klienta.

Strona StrefaKlimatyzacji.pl może okazać się szczególnie pomocna dla osób, które w najbliższej przyszłości planują zakup urządzania do klimatyzacji. Serwis umożliwia także zakładanie profili firmowych przez projektantów i firmy zajmujące się instalacją klimatyzacji. Daje to możliwość m.in. umieszczania zdjęć przedstawiających własne realizacje. Dodatkowo klienci mogą dzięki tej funkcji znaleźć najlepszych instalatorów, którzy nie tylko wybiorą odpowiednie urządzenie, ale też zainstalują je i będą odpowiedzialni za sezonowe przeglądy.

Firma LG Electronics, która jest właścicielem serwisu, zachęca do udzielania się i aktywnego uczestnictwa, dzięki któremu portal będzie przydatny dla wielu osób. Na stronie www.strefaklimatyzacji.pl znaleźć można również ranking oceniający instalatorów, na podstawie określonych kryteriów. Mogą oni zdobywać punkty np. za udzielanie się w programie lojalnościowym LG, który działa pod nazwą Liga Graczy. Instalatorzy są również wynagradzani za odbycie szkoleń w Akademii Klimatyzacji oraz za aktywne udzielanie się i współtworzenie samego portalu. Dzięki takiej właśnie motywacji serwis zbudowany jest z aktualnych informacji, co szczególnie istotne jest z punktu widzenia konsumentów, którzy w szybki sposób mogą uzyskać odpowiedzi od ekspertów na nurtujące ich pytania. Firmy, którym uda się uzyskać największą liczbę punktów są dodatkowo nagradzane poprzez promowanie na stronie. Dzięki temu ich szansa na zdobycie dodatkowych zleceń oraz nagród za aktywność znacznie się zwiększa.

W celu usprawnienia tworzenia rankingu instalatorów, cały serwis został połączony z zewnętrznym systemem obsługującym Ligę Graczy – program lojalnościowy firmy LG. Przez to firmy mogą zarządzać profilami w obu tych systemach za pomocą jednego konta.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *