Bezpieczne i szybkie zakupy w Internecie – GdzieObejrze.pl

e-sklepy 7Według badań, rynek eCommerce w Polsce liczył w 2012 roku ponad 12 tys. e-sklepów. Dokładne oszacowanie liczby sklepów internetowych nie jest możliwe z racji dość dużego codziennego przyrostu nowych platform sprzedażowych w sieci. Na pewno wśród polskich konsumentów kupowanie w Internecie stało się modne przede wszystkim ze względu na wygodę i duży wachlarz dostępnych produktów. Jednak mimo wielu udogodnień, jakie niesie ze sobą e-shopping, ta forma zakupów ma także kilka istotnych mankamentów, które skutecznie odstraszają internautów od korzystania z e-sklepów.

Według badań sondażowych około 60% internautów robi zakupy w sieci kilka razy do roku, a 20 % z nich poświęca temu czas kilka razy w miesiącu. Ogólnie rzecz biorąc aż 80% ogólnej społeczności internetowej korzysta z e-sklepów, co jest niezłym wynikiem, zważywszy na napotykane bariery oraz obawy związane z nieuczciwością niektórych producentów i sprzedawców działających w cyberprzestrzeni. Duży odsetek konsumentów nie ufa tej formie zakupów, skłaniając się nadal ku tradycyjnej formie sprzedaży. Jest to dla nich bezpieczniejsza i od lat wypróbowana metoda na zaspokojenie swoich potrzeb i oczekiwań.

Bezsprzecznie możliwość nabywania produktów drogą elektroniczną jest metodą niezwykle wygodną, a przede wszystkim dostępną przez 24 godziny na dobę, co nie pozostaje bez znaczenia dla osób zapracowanych, dla których znalezienie wolnego czasu na wizytę w sklepach stacjonarnych graniczy niemal z cudem. Jednak takie jednostki muszą się zmierzyć z wieloma przeszkodami i niedogodnościami, które towarzyszą e-zakupom, m.in.: brakiem istotnych informacji, zbyt długim oczekiwaniem na realizację i dostawę zamawianego produktu, słabym lub całkowitym brakiem kontaktu z obsługą danego e-sklepu, brakiem widocznego w ofercie produktu lub też dużymi trudnościami ze znalezieniem szukanego asortymentu. Jednak podstawowym mankamentem robienia zakupów za pośrednictwem Internetu jest brak możliwości fizycznego dotknięcia, przymierzenia czy powąchania produktu. Jest to aspekt, który wydaje się być kluczowym dla klientów, którzy często z tego powodu rezygnują z takiej formy usług.

Na szczęście tą ponurą rzeczywistość internetową zmienia nowo powstały portal GdzieObejrze.pl, który w szybki i łatwy sposób umożliwia odnalezienie pożądanego towaru oraz sprawdzenie konkretnej lokalizacji, w której można obejrzeć poszukiwany produkt. Portal łączy oferty handlowe zarówno sklepów online, jak i tych stacjonarnych. Zaprasza do współpracy wyłącznie te punkty handlowe, które posiadają towar na swym stanie magazynowym z możliwością obejrzenia go. Serwis GdzieObejrze.pl to nowoczesna i unikalna na rynku platforma, pozwalająca zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy, gwarantująca najwyższą jakość produktów proponowanych przez zaprzyjaźnionych producentów oraz bezpieczeństwo zakupów. Dodatkowym atutem jest możliwość umówienia się z konkretnym przedstawicielem danej marki na prezentację towaru w wybranym sklepie stacjonarnym. Dzięki portalowi GdzieObejrze.pl oferta produktowa wielu producentów staje się transparentna i fizycznie dostępna, przez co internauta nie musi już dokonywać zakupu w ciemno, zaoszczędzając sobie tym samym niepotrzebnych nerwów i stresu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *