Kim jest Ajent?

Założenie własnego sklepu wiąże się z wieloma formalnościami, co może być problematyczne dla przedsiębiorcy chcącego zająć się tego typu działalnością po raz pierwszy. Ratunkiem może być nawiązanie współpracy z siecią sklepów już działających na polski rynku, co gwarantuje pewny start pod znaną marką.

Ajenci

Ajent jest to  osoba zajmująca się prowadzeniem działalności gospodarczej na zasadzie dzierżawy. Na tego typu współprace decydują się najczęściej osoby chcące rozpocząć swój biznes po raz pierwszy, gdyż mogą liczyć na wsparcie partnera. Sieć sklepów żabka to jedna z czołowych marek oferujących tego typu współprace.

Na co mogą liczyć ajenci żabki?

Na podstawie zawartej umowy, ajenci  otrzymują wyremontowany oraz wyposażony sklep  z pełnym zatowarowaniem. Dodatkowo żabka dzieli się swoją wiedzą organizując szkolenia, zapewniając wsparcie marketingowe oraz angażując się w działania promocyjne. Ponadto jak zapewnia Jacek Roszyk prezes zarządu Żabka Polska S.A. – Model biznesowy, wypracowany przez firmę Żabka Polska, oparty jest na profesjonalnym przygotowaniu ajenta do zarządzania sklepem oraz przekazaniu mu gotowej do otwarcia placówki handlowej. Firma Żabka w całości pokrywa koszty inwestycji.” Co eliminuje zbędne ryzyko związane z zakładaniem własnego biznesu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *