Najlepsza jakość w branży poligraficznej

Czym jest tradycja? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Można by się długo nad tym zastanawiać i analizować to pojęcie pod różnymi kontekstami, jednak ja skupię się na stronie marketingowej wspomnianego pojęcia.

Kampanie reklamowe wielokrotnie bombardują nas odbiorców sloganami typu “najlepsza jakość, lata tradycji“. Zanim jednak obdarzymy zaufaniem producenta i zdecydujemy się na kupno towaru bądź usługi, zastanówmy się ile w tym prawdy i co to tak naprawdę znaczy.

Michael-Huber-Polska_mediumPisząc ten artykuł postanowiłam zwrócić uwagę na przemysł poligraficzny. Pod lupę wzięłam firmę Michael Huber Polska, która na swojej stronie internetowej (mhp.com.pl) nazywa samych siebie “specjalistami farb drukarskich”. Czy aby na pewno tak jest? Trzeba przyznać, że to dość odważne stwierdzenie lecz miano to, jak się okazało poparte jest przeszło 15 letnim doświadczeniem i tysiącami zadowolonych klientów.

Jako konsumenci oczekujemy od producenta najlepszej jakości i doskonałości w każdym calu, bo jak wiemy to bardzo ważne, szczególnie w dziedzinie poligrafii, dlatego teraz skieruję swoją uwagę na oferowane usługi danego przedsiębiorstwa.

Firma oferuje szeroki asortyment produktów związanych z drukiem opakowań, drukiem arkuszowym, heatsetowym czy gazetowym. Począwszy od farb, poprzez serwis, na środkach pomocniczych kończąc, MHP Polska, dba o to, aby dostosowywać się do stale rosnących wymagań rynku i klienta. Trzeba przyznać, że brzmi to bardzo dobrze. Więcej konkretów na temat oferowanych produktów możemy znaleźć na ich stronie internetowej (http://www.mhp.com.pl/index.php/produkty/druk-opakowan/druk-offesowy/).

Te 15 lat tradycji, jak się możemy dowiedzieć z ich strony internetowej to też zasługa bezpośredniego kontaktu z klientami. Dwa główne oddziały znajdują się we Wrocławiu i Krakowie. Specjalistyczne laboratoria czy mieszalnie farb możemy znaleźć również w Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku. Każda z tych instytucji otwarta jest na pomoc i indywidualne potrzeby konsumenta co w dzisiejszych czasach jest kluczem do sukcesu.

Podsumowując, na przykładzie tego konkretnego przedsiębiorstwa możemy się dowiedzieć, że slogany reklamowe i zapewniane lata tradycji to nie tylko wyssane z palca hasła. Każda szanująca się firma powinna potrafić obronić swoje stwierdzenia przedstawiając twarde i niezbite argumenty.

Mając już taką wiedzę na temat MHP Polska z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością powierzyłabym im swoje zaufanie i pieniądze.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *