Moda na multi ramki

Wraz z modą na wnętrza w stylu skandynawskim, które są tak bardzo popularne w dużej części Europy, przyszła też moda na tworzenie tak zwanych galerii ściennych. Najczęściej w salonie lub pokoju gościnnym, Na jednej ze ścian tworzy się w galerię zdjęć, plakatów oraz grafik, które są oprawione w atrakcyjne ramy. Razem tworzą spójną całość, jednocześnie w niebanalny sposób dekorują wnętrze. Takie dekoracje do domu, jak właśnie wspominane grafiki lub plakaty, można w bardzo prosty sposób spersonalizować, tworząc samemu jakieś dzieła w programach graficznych, albo kupując je w licznych sklepach z dekoracjami.

Moda na multi ramki

W sklepach nie brakuje teraz atrakcyjnych ramek, a jedną z modnych alternatyw są tak zwane multi ramki. Najczęściej mają one postać sporego kwadratu lub prostokątu, na który składają się liczne mniejsze ramki, w które można włożyć na przykład zdjęcia najbliższych. Pośród wielu innych ciekawych dekoracji na ścianę w galerii, na pewno kawałek miejsca warto wygospodarować właśnie na taką multi ramkę. Będzie można do niej włożyć swoje rodzinne fotografie, nadając całej tej galerii ściennej bardziej osobisty charakter.

dekoracje do domu

Multi ramka na prezent

Nic tak nie cieszy jak zdjęcia dzieci, oprawione w atrakcyjny sposób. Tego typu upominki są najlepszym prezentem na przykład dla dziadków, którzy uwielbiają mieć zdjęcia swoich wnuków w domu. W związku z tym multi ramka na prezent, oczywiście wypełniona zdjęciami najmłodszych członków rodziny, będzie zawsze doskonałym pomysłem. Warto zaznaczyć, że wbrew pozorom nie będzie to prezent drogi. Atrakcyjną multi ramkę można kupić już nawet za kilkadziesiąt złotych. Potem wystarczy wybrać do niej zdjęcia z domowego album lub z telefonu. Można przygotować ją tak, że każde zdjęcie będzie przedstawiało dzieci na innym etapie rozwoju. Można też wybrać zdjęcia z ostatniego czasu. W Multi ramce jest tyle miejsca na fotografie, że zmieści się tam przynajmniej kilka zdjęć.

Moda na oprawianie fotografii

Ludzie co jakiś czas łapią się na tym, że gromadzą na dyskach komputerów bardzo dużo zdjęć, zapominają je jednak na bieżąco drukować lub wywoływać. Zakup multi ramki może być zatem dobrą motywację do tego by zrobić takie osobiste dekoracje do domu, aby wnętrze nabrało bardziej osobistego charakteru. Zdjęcia przechowywane na dyskach mogą ulec zniszczeniu. Zdjęcie w formie papierowej to natomiast zupełnie inna bajka. Dekoracje do domu, w których wykorzystano zdjęcia, to zawsze dobry pomysł. Fotografie można oprawić w multi ramce i zawiesić na ścianie, albo włożyć je do albumu. W ten sposób wspomnienia miłych chwil czy rodzinnych spotkań będą zawsze blisko i w zasięgu wzroku. Warto wspominać to co dobre. Między innymi po to robi się zdjęcia. Aby miały one rzeczywiście moc wzbudzania wspomnień, trzeba je jednak mieć w formie papierowej. Zdjęciowe dekoracje do domu mogą być doskonałą motywacją do wywoływania fotografii. Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia mogą zaś stać się motywacją do zorganizowania najpiękniejszego prezentu, jakim są zdjęcia najbliższych podarowane w ładny sposób.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *