Moc smartfonów

Telefon klasyczny od pewnego czasu jest passe. Wszystko to za sprawą coraz większej popularności jaką zyskują smartfony.

telefon komórkowyPolacy pokochali smartfony. Jak pokazują statystyki większość ich użytkowników to ludzie młodzi będący w wieku produktywnym. Ich fonemem można wyjaśnić za sprawą niezwykłego połączenia dwóch funkcji telefonu komórkowego oraz komputera kieszonkowego. Jedno urządzenie łączy w sobie kilka funkcji: telefonu komórkowego, poczty elektronicznej, GPS, cyfrowego aparatu fotograficznego, kamery video i wielu innych.

Aplikacje na smartfony
Facebook, Messenger, Skype, Instagram, Gmail, Steam, Twitter to jedne z najpopularniejszych aplikacji jakie można spotkać w niemal każdym smartfonie. Messenger pozwala na szybką komunikację ze znajomymi bez konieczności wchodzenia na Facebook. Zaletą tej aplikacji są bezpłatne połączenia nawet do osób będących w innym kraju oraz możliwość korzystania z różnych aplikacji bez konieczności przerywania rozmowy. Instagram to fotograficzny serwis społecznościowy, który umożliwia stosowanie filtrów cyfrowych do zdjęć. Dzięki tej aplikacji użytkownik iPhona ma możliwość udostępnienia zdjęcia na różnych serwisach społecznościowych. Moda posiadania konta na Twitterze przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Nie dziwi więc, że do najpopularniejszych właścicieli profili na Twitterze nalezą: Katy Perry, Justin Bieber oraz Barack Obama. Oczywiście aplikacji jest dużo więcej., m.in.: Pinterest, Filmweb, Pocket, Unified Remote, Anobii.

Wybór telefonu
Nie ma co się oszukiwać posiadanie smartfona jest modne. Są jednak stare drzewa, których się nie przesadza. Osoby, które będą się upierać przy tradycyjnym modelu z manualną klawiaturą. W takim wypadku różnorodność funkcji nie jest atutem telefonu, a zbędnym, przeszkadzającym dodatkiem. Jeśli telefon ma służyć wyłącznie do dzwonienia i wysyłania wiadomości rzeczywiście zakup drogiego urządzenia jest bezcelowy. Jednak nie zawsze jest tak, że mamy określony model, który chcemy kupić. Często zdarza się, że planując zakup nowego telefonu konsument nie ma pojęcia o elektronicznym rynku. Wtedy warto skorzystać z porównywarek ofert telefonii komórkowych.

Dobranie odpowiedniego telefonu łączy się również, z tym że możemy grać nim w gry na telewizorze. Potrzebny nam jedynie szybki internet, dobry telefon oraz odpowiedni telewizor. Jaki jest najlepszy telewizor do grania? Aktualnie wystarczy, aby posiadał system android i obsługiwał DLNA. Resztę przejmuje telefon, na którym będzie uruchomiona gra.

Źródło: TEldorado.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.