Ideo oferuje kompleksową strategię marketingową

Agencja Interaktywna Rzeszów - Ideo Sp. z o.o.Agencja interaktywna Ideo Sp. z o.o. wprowadziła zmiany w swoich strukturach. Nowopowstały Dział Marketingu Internetowego zastąpił dotychczas funkcjonujący Dział Promocji w Wyszukiwarkach. Oprócz zmodyfikowania nazwy, dział otrzymał także rozszerzony zakres kompetencji.  Poza realizowaniem zadań związanych z pozycjonowaniem, specjaliści firmy zajmują się również aktywnościami związanymi z szeroko pojętym e-marketingiem. 

Marketing internetowy w Ideo to najwyższa jakość usług. „Powołanie działu Marketing Internetowego to konsekwentna realizacja strategii budowania agencji o zintegrowanych kompetencjach zarówno technologicznych, jak i marketingowych” – mówi Arkadiusz Michno, prezes Ideo Sp. z o.o.Zmiana nazwy działu jest konsekwencją zmian, które już dawno nastąpiły w dotychczasowym dziale Promocji w Wyszukiwarkach. Od dłuższego już czasu pojawiały się projekty, które polegały nie tylko na pozycjonowaniu czy prowadzeniu kampanii w oparciu o boksy sponsorowane, ale wymagały również prowadzenia bardziej złożonych działań marketingowych.”

Stworzenie działu, który zajmie się kompleksową realizacją działań e-marketingowych pozowali nam jeszcze sprawniej świadczyć usługi związane z szeroko pojętą promocją w Internecie” – podkreśla Wojciech Szymański. „Inwestycje w poszerzanie kompetencji pracowników pozwoliły na rozszerzenie oferty o działania takie jak: copywriting, reklama displayowa, marketing wirusowy, e-mail marketing, działania w mediach społecznościowych, czy kompleksowe prowadzenie kampanii promocyjnych. W ofercie mamy również tworzenie strategii marketingowych, prowadzenie szkoleń ale i doradztwo w tymże zakresie.”

Dział Marketingu Internetowego zajmie się także zaawansowaną analityką biznesową. Możliwe będzie to dzięki połączeniu działań z zakresu e-commerce z kompetencjami związanymi z e-marketingiem. Pozwoli to na oferowanie klientom usług, których efektem będzie zwiększenie konwersji w ich e-sklepach.

Szefem działu pozostaje Wojciech Szymański – doświadczony specjalista związany z e-marketingiem i e-PR od 15 lat. W Ideo Szymański działa już 10 lat. W tym czasie uczestniczył on w ponad 100 branżowych konferencjach i dzielił się swoją wiedzą w licznych publikacjach. Zmiany nie zajdą również na stanowisku głównego specjalisty zajmującego się pozycjonowaniem. Pozostanie nim Paweł Korniak, który na swoim koncie posiada ponad 8 letnie doświadczenie oraz może pochwalić się doradztwem dla niemal 200 przedsiębiorstw. Warto jest również zaznaczyć, że w Dziale Marketingu Internetowego pracuje 3 specjalistów posiadających certyfikat Google Adwords, a cała agencja otrzymała tytuł Partnera Google.

„Leksykon pozycjonowania” tak brzmi tytuł pierwszej publikacji, która została przygotowana przez nowopowstały Dział. Obecnie pracownicy opracowują kolejną książkę, której roboczy tytuł to: „Przykłady, pomysły i inspiracje e-marketingowe”.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *