Grzejniki RADOX Nova. Kojąca moc klasyki

Od grzejników lustrzanych po konstrukcje kolumnowe, drabinkowe i płytowe do awangardowych kształtów artystycznych kaloryferów designerskich – obecne grzejniki nie tylko zapewniają ciepło, ale same są „hot” dodatkiem do aranżacji wnętrz! Oto nowa era modernistycznych grzejników dekoracyjnych!

Grzejniki dekoracyjne – nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe

Świat stylowego ogrzewania wyjątkowo nabrał rozpędu w ciągu ostatnich lat, dzięki czemu wszędzie tam, gdzie spojrzysz, znajdziesz modele, które uzupełnią i wzbogacą Twoje wnętrze dzięki jasnym kolorom, różnorodnym wzorom, jak i projektom oszczędzającym miejsce.

Niezależnie od tego, czy szukasz pionowego grzejnika dekoracyjnego o minimalistycznym wyglądzie, czy też oszałamiającego czarnego grzejnika loftowego, który doskonale podkreśli charakter tego typu wnętrz, na artykulygrzewcze.pl pewno znajdziesz model, który Ci się spodoba! W asortymencie na stronie znajdziemy bogatą gamę modeli różnych rodzajów grzejników łazienkowych i pokojowych, które dobierzemy do wielkości pomieszczenia w wybranych wymiarach, aby zapewnić najlepszą wydajność cieplną.

Grzejniki Nova Radox – kompromis tradycjonalizmu z minimalizmem

Urządzając mieszkanie, często możemy mieć odmienne opinie na temat aranżacji od reszty domowników. Każdy ma swój gust, więc trzeba wówczas szukać rozwiązań, które spodobają się każdemu. Dekoracyjne grzejniki Nova Radox są właśnie takim kompromisem, gdyż spodobają się zarówno miłośnikom minimalizmu, tradycyjnych wzorów, jak i osobom poszukującym grzejników loftowych.

Dzięki udziałowi projektantów przy tworzeniu tych urządzeń grzewczych powstały modele, w których nieprzeciętny koncept zamknięto w postaci eleganckiej, nowoczesnej płaskiej płyty. Minimalizm formy serii Nova pozwala na szeroki zakres możliwości aranżacyjnych – te kaloryfery sprawdzą się zarówno jako łazienkowe grzejniki, jak i niebanalne grzejniki loftowe.

Reprezentant serii – dekoracyjny grzejnik Nova Flat cechuje się wysoką efektywnością cieplna przy równoczesnym niskim zużyciu energetycznym. Dzięki temu nie tylko zyskujemy przyjemnie ogrzane wnętrza, ale też w naszym portfelu zostaje więcej oszczędności. Grzejnikdostępny jest w bogatej palecie 220 kolorów z palety RAL, co sprawia, że dopasuje się do każdej aranżacji bez względu na przyjętą wizję kolorystyczną. 

Grzejniki łazienkowe – wyjdź poza schemat grzejników drabinkowych do łazienki!

Część osób wybiera drabinkowe grzejniki łazienkowe z przekonaniem, że żaden inny typ kaloryfera nie pasuje do łazienki. Nic bardziej mylnego! W AG GrzejnikiDesign znajdziemy ogromny wybór rozmaitych grzejników łazienkowych w awangardowych, niespotykanych wzorach i kształtach. Idealną propozycją do łazienki jest np. grzejnik łazienkowy Cordivari Babyla Złoto Polerowane Inox o przepięknym, ekstrawaganckim designie i kunsztownym wykończeniu. Praktyczny, a jednocześnie nieprzeciętny jest też grzejnik łazienkowy Irsap Bella 1 Biały Chrom w stylu retro. Wszystko, czego szukasz w jednym miejscu – na artykulygrzewcze.pl!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *