Dzień dziecka 2020. Najlepsze życzenia, piosenki prezenty z okazji dnia dziecka.

Dzień dziecka to wyjątkowe święto, święto wszystkich dzieci. Niezależnie od wieku, od narodowości, od zainteresowań, dzisiaj jest święto naszych pociech, bez których życie z pewnością by było bardzo nudne. Nie tylko rodzina, bliscy i przyjaciele pamiętają o tym dniu, jak zobaczycie w dalszej części artykułu również politycy i gwiazdy składają życzenia wszystkim dzieciakom!

Życzenia prezydenta z okazji Dnia Dziecka

„Kilka dni temu odwiedziłem Ziemię Lubuską. Dostałem piękny rysunek od Michaliny. Obiecałem, że znajdzie miejsce w moim gabinecie, bo takie prezenty są dla mnie miłe i ważne. Dzisiaj święto wszystkich Dzieci. Życzę Wam spełnienia marzeń i wiele radości, moi mali Rodacy! 😁😘” to słowa prezydenta RP Andrzeja Dudy, który na swoim Twitterze opublikował wpis ze zdjęciem przedstawiającym rysunek, który dostał od dziecka podczas jednego z ostatnich spotkań „w terenie”.

Dzień Dziecka w Rzeszowie. Plenerowe wystawy do 15 czerwca

życzenia z okazji dnia dziecka

Od 1 do 15 czerwca będzie można obejrzeć aż siedem plenerowych wystaw pod tytułem „Kolorowy Świat Dzieci”, które będą zlokalizowane przy filiach: Biała (ul. Kardynała Karola Wojtyły 164), Country (ul. Herbowa 3), Drabinianka (ul. Strażacka 9), Krynicka (ul. Krynicka 1), Staromieście (ul. Staromiejska 43a), Staroniwa (ul. Staroniwska 46) oraz Zalesie (ul. Wieniawskiego 84). Na wystawach zostanie zaprezentowana twórczość dzieci uczestniczących w prowadzonych przez RDK zajęciach plastycznych.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka 2020

My również życzymy wszystkim maluchom dużo szczęścia, radości, wspaniałej zabawy i spełnienia wszelkich marzeń!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *