Specjalistyczne szkolenia kierowców

Samo posiadanie prawa jazdy i znajomość podstawowych zasad ruchu drogowego, jest mało wystarczającą wiedzą jaka powinien posiadać kierowca poruszający się po dzisiejszych drogach. Na drodze na co dzień można spotkać wiele nietypowych zdarzeń z których jest bardzo ciężko wyjść bez jakiegokolwiek szwanku, dlatego oprócz podstawowej wiedzy każdy kierowca powinien posiadać dodatkowe umiejętności, które dają obecnie specjalistyczne inaczej mobilne szkolenia dla kierowców.

332864_car_accident_5Mobilne szkolenia kierowców to pakiet szkoleń dotyczących doskonalenia umiejętności zachowania się na drodze. Szkolenia odbywają się pod okiem fachowców i na sprzęcie typu symulator zdarzeń, dachowania, ekojazdy i inne.

Symulator zdarzeń to urządzenie dzięki, któremu dowiesz się i poczujesz na sobie siłę jaka działa przy zderzeniu z niewielka prędkością. Dzięki takiemu doświadczeniu już nigdy nie zapomnisz o zapięciu pasów w trakcie jazdy.

Symulator dachowania pozwoli Ci na sprawdzenie jakie możesz odnieść skutki podczas dachowania mając nie zapięte pasy bezpieczeństwa i niepoukładane rzeczy w samochodzie. Wisząc do góry nogami w samochodzie uświadomisz sobie jak niebezpieczne dla twojego zdrowia i życia są niezapięte pasy i niezabezpieczone przedmioty np. laptop.

Umiejętność panowania nad kierownicą, pedałem hamulca i gazu na śliskiej nawierzchni jest  nieoceniona. Na urządzeniu takim jak troleje czyli symulatorze poślizgu nauczysz się jak wyprowadzić samochód z poślizgu, oraz dowiesz się jaki wpływ na to ma twoja postawa za kierownicą.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *