Polisa AXA – kompleksowe rozwiązanie na wypadek raka

Choroby cywilizacyjne, w tym m.in. nowotwory, stają się coraz większym problemem zdrowotnym w państwach wysoko rozwiniętych oraz w krajach szybko rozwijających się takich, jak Polska. Mają na to wpływ m.in. czynniki związane z nowoczesny stylem życia, a więc nieodpowiednia dieta, siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej czy towarzyszący człowiekowi nieustanny stres.

pomBardzo ważna w ochronie zdrowia człowieka i zabezpieczeniu go przed ewentualnym zachorowaniem na chorobę nowotworową jest odpowiednia profilaktyka oraz właściwy tryb życia. Jednakże w życiu zdarzają się różne sytuacje, a choroba może dosięgnąć dosłownie każdego. W związku z tym AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. namawia swoich klientów do odpowiedzialnego podejścia do swojego życia i ubezpieczenia się na wypadek zachorowania na raka. Tak na wszelki wypadek.

Wszystkie osoby, które obawiają się zachorowania w przyszłości na nowotwór mogą już teraz skorzystać z pierwszego w Polsce tak kompleksowego ubezpieczenia „Pomoc na Raka”, które pomoże w znaczący sposób złagodzić negatywne skutki finansowe powstałe w wyniku choroby oraz udzieli profesjonalnego wsparcia choremu na drodze do całkowitego wyleczenia i odzyskania pełnej sprawności psychicznej i fizycznej.

Ubezpieczenie drogą online

AXA, jako jedyny ubezpieczyciel w Polsce, oferuje już teraz możliwość kupienia polisy „Pomoc na Raka” drogą online bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę www.pomocnaraka.pl i postępować zgodnie z zamieszczonymi tam wskazówkami. Warto już teraz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed negatywnymi skutkami zachorowania na chorobę nowotworową.

Świadczenia pieniężne na każdym etapie leczenia

Wykupienie polisy AXA zapewnia realną pomoc na każdym etapie leczenia nowotworu, od rozpoznania choroby, operację medyczną, po chemioterapii i/lub radioterapii. Chory uzyskuje wsparcie finansowe z chwilą uznania przez ubezpieczyciela rozpoznania nowotworu. Dodatkowo chory otrzymuje comiesięczną rentę, nawet do 12 miesięcy, od momentu, w którym uzyskał on prawo do świadczeń z tytułu rozpoznania raka. Takie świadczenie pieniężne może zostać przeznaczone na najpilniejsze potrzeby, w tym m.in. opiekę pielęgniarską lub zakup leków nierefundowanych.

Szeroki pakiet świadczeń ambulatoryjnych oraz usług assistance

AXA proponuje ubezpieczonym, w ramach wybranych przez nich limitów, szeroki zakres świadczeń medycznych oraz usług assistance. Chory na nowotwór zyskuje bezpłatny dostęp do specjalistycznych konsultacji lekarskich oraz profesjonalnych badań diagnostycznych w ponad 700 placówkach partnera medycznego AXA na terenie całego kraju. Są to m.in. badania laboratoryjne, histopatologiczne, biopsja, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny czy badania USG. Ubezpieczyciel gwarantuje także pomoc w organizacji życia codziennego osoby zmagającej się z chorobą nowotworową, np. poprzez zorganizowanie i pokrycie kosztów związanych z pomocą domową, rehabilitacją czy specjalistycznym transportem medycznym.

Skuteczna diagnostyka w ramach Drugiej Opinii Medycznej

W ramach Drugiej Opinii Medycznej AXA oferuje pomoc w zweryfikowaniu postawionej diagnozy przez światowej klasy eksperta w danej dziedzinie medycyny, który dodatkowo zasugeruje choremu możliwe kierunki dalszego leczenia.

Kompendium wiedzy na temat choroby nowotworowej

AXA na stronie www.pomocnaraka.pl uruchomiła sekcję „Poradnia”, narzędzie mające wspierać pod kątem merytorycznym produkt ubezpieczeniowy. Ten dział to szerokie kompendium wiedzy o chorobie nowotworowej skierowane do wszystkich zainteresowanych tego rodzaju tematyką, gdzie publikowane są wywiady z lekarzami, specjalistami od chorób nowotworowych, psychologami oraz gros porad, które mogą być pomocne na każdym etapie choroby. Na łamach „Poradni” znajdują się także informacje na temat prowadzenia odpowiedniej profilaktyki oraz skutecznych sposobach powrotu do normalnego życia po chorobie nowotworowej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *