Małe domki do składania, czyli jak nauczyć dziecko kreatywności i cierpliwości poprzez zabawę

Najlepsze zabawki dla najmłodszych to takie, które nie tylko bawią, ale również uczą, rozwijają i pobudzając różne intelektualne oraz fizyczne obszary dziecka. Twórcze pokłady energii u naszych pociech są nieograniczone, dlaczego więc ich w kreatywny sposób nie spożytkować przy pomocy odpowiednich zabawek, jak np. miniaturowych domków DIY do samodzielnego składania?

Wspólna zabawa dla całej rodziny

Zaletą domków DIY jest to, że mogą stanowić zarówno samodzielną formę zabawy dla dziecka, jak i doskonały sposób na hobby i wspólnego spędzania czasu dla całej rodziny. Miniaturowe domki do sklejania to zabawki typu DIY, czyli zrób to sam (ang. Do It Yourself). W zastawie otrzymujesz wszystkie niezbędne części konstrukcji oraz przejrzystą instrukcję w języku polskim. Jedyną czynnością, jaką należy wykonać to złożenie domku w całość, bawiąc się przy tym doskonale.

domek DIY

Małe domki DIY do złożenia to kreatywne zabawki przeznaczone praktycznie dla każdego dziecka. Wyjątek mogą stanowić jedynie maluchy poniżej trzeciego roku życia. Jest to podyktowane tym, że w zestawie znajdują się dość małe elementy, które mogą stanowić pewne zagrożenie dla najmłodszych dzieci. Mali architekci powyżej tego wieku do czternastego roku życia mogą cieszyć się z uroków zabawy pod nadzorem rodziców i korzystać z ich pomocy z sklejaniu wymarzonego domku.

Tematyczne zakątki architektoniczne

Małe domki do składania DIY to na pewno doskonały pomysł na trafiony prezent urodzinowy, świąteczny, z okazji Dnia Dziecka lub po prostu z chęci sprawienia niespodzianki maluchowi. Domki do sklejania to także świetny element dekoracyjny domu lub pokoju dziecka, który prezentuje się jeszcze okazalej wieczorem, ponieważ większość tych konstrukcji posiada wbudowane oświetlenie lampki LED. Miniaturowe domki typu DIY to konstrukcje tematyczne, przedstawiające m.in. sklep, kawiarnię, słoneczną willę, cukiernię, domek w stylu azjatyckim czy skandynawskim, a także piękne i romantyczne aranżacje jak pokój Nelli, lukrowy poranek czy budynek pod enigmatyczną nazwą – Morskie opowieści. Oferta jest tak bogata, że każdy maluch na pewno znajdzie swój ulubiony zakątek architektoniczny do samodzielnego złożenia.

domki DIY

Kupując swojemu dziecku małe domki DIY do złożenia zapewniasz mu wiele godzin wspaniałej zabawy nie tylko w trakcie budowy konstrukcji, ale również po jej ukończeniu, a także pobudzasz wyobraźnię i twórcze myślenie malucha, uczysz go cierpliwości oraz kreatywności, rozwijając przy tym tak ważną w młodym wieku małą motorykę.  

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *