Jak odzyskać swoje należności?

Jeśli próby polubownego dojścia do porozumienia nie przyniosły rezultatu warto rozważyć inne opcje. Zdecydowanie jest wśród nich giełda wierzytelności, ale skorzystać można również z faktoringu.  

 

pieniądze

Giełda wierzytelności foxberg to usługa, która daje możliwość wystawienia na sprzedaż naszych wierzytelność oraz dołączenia nieuczciwego kontrahenta do ogólnopolskiej i ogólnodostępnej bazy. To nie tylko możliwość na upublicznienie informacji na temat wysokości należności ale również danych teleadresowych wierzyciela, dzięki czemu każdy może się z nimi zapoznać. Jest to także dodatkowa forma motywacyjna dla dłużnika, który ze względu na brak nowych zleceń lub negatywną opinię o jego przedsiębiorstwie będzie dążył do uregulowania płatności.

Inną opcją jest również faktoring polegający na wykupowaniu nieprzeterminowanych wierzytelności z tytułu sprzedaży towarów lub usług przez wyspecjalizowaną instytucję finansową. Daje to możliwość sfinalizowania faktury zaraz po jej wystawieniu, niezależnie od terminu płatności oraz uwolnienia tzw. środków zamrożonych, które ze względu na zaleganie u dłużnika powstrzymują naszą firmę od dalszych inwestycji.

Firma windykacyjna Foxberg zajmująca się windykacją należności oraz oferuje zarówno faktoring Foxberg jak i giełdę wierzytelności oraz wiele innych usług umożliwiających zabezpieczenie się przed podobnymi sytuacjami w przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z naszej pomocy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *