Efektowne Zaproszenia Ślubne 3D

Tradycją związaną z uroczystością zaślubin jest osobiste zaproszenie na ślub gości. W tym celu, para młodych zleca lub sama wykonuje zaproszenia. Każdy kto ma ten krok już za sobą, wie że jest to istotna kwestia. Zaproszenia są początkiem i zapowiedzią tego jak będą wyglądały Wasz ślub i wesele.

Zaproszenie powinno pasować swoim wyglądem i charakterem do klimatu w jakim chcemy utrzymać całą uroczystość. Coraz częściej pary stawiają na oryginalność chcąc się wyróżnić i być zapamiętanym. Liczy się pomysł! Jeśli nie Wasz, to na rynku istnieje mnóstwo firm, które chętnie podpowiedzą Wam ciekawe rozwiązania. A jeżeli jesteście kreatywni i sami wymyśliliście sobie nowoczesne zaproszenia na ślub to znajdą się firmy, które podejmą się ich realizacji. Warto zbadać rynek i sprawdzić, kto zaproponuje najciekawsze rozwiązanie w najrozsądniejszej cenie.

zaproszenia na slub

Nowe trendy w zaproszeniach na ślub

Moda dotycząca zaproszeń ślubnych zmienia się co sezon, dotyczy to praktycznie całej branży ślubnej. Z trendami trzeba być na bieżąco. Aktualnie nie ma jednego nurtu, który nadawałby charakterystyczny wygląd zaproszeń na ślub. Wśród popularnych motywów wymienić można takie elementy, jak:

  • kaligrafia, czyli wprowadzenie ozdobnej czcionki;
  • akwarela, prosty obraz w środku, nadający romantycznego, ulotnego wyrazu, tworzący idealne tło pod tekst zaproszenia;
  • graficzne motywy kwiatowe;
  • monogram lub pieczątka, można ją zamówić a potem wykorzystać do ostemplowania nie tylko zaproszeń ślubnych – to taki element, który może być symbolem Waszego ślubu;
  • geometryczne wzory, proste linie, trójkąty, kwadraty stworzą kompozycję bardzo przejrzystą i estetyczną, jeśli lubicie prostotę to takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie;
  • iluzja optyczna, wykorzystanie w zaproszeniach efektu zagięcia kartki poprzez efekt optyczny;
  • efekt 3D, jest zaskakujący i potrafi na długo zapaść w pamięci odbiorcy.

Trudny wybór?

Nie jest to faktycznie prosta kwestia. Efektowne zaproszenie ślubne 3D może wywołać najciekawszą reakcję odbiorców. Wszystkie pozostałe motywy stały się już na tyle popularne, że nie budzą już takiego zaskoczenia. Zaproszenia ślubne 3D mogą przybierać różne formy i z pewnością będą nie lada atrakcją. Najważniejsze w tworzeniu Waszych wymarzonych zaproszeń ślubnych jest to, żeby były one zgodne z Wami i pasowały to waszej koncepcji. Jeśli Wy będziecie z nich zadowoleni to Wasi goście z pewnością też.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *