Przegląd najmodniejszych zapachów świec w 2021

Świece są nieodzownym elementem niemalże każdego wystroju. Wielu z nas nie wyobraża sobie, że mogłoby ich nie być. To element, który jest ciekawym akcentem aranżacyjnym i doskonałym medium zapachowym. Świece zapachowe kreują niepowtarzalny nastrój, a ich woń jest przyjemnym doznaniem, które odpręża i wpływa kojąco na umysł i ciało. Warto przyjrzeć się zatem tym najciekawszym liniom zapachowym, po które chętnie sięgamy.

Modne i ciekawe linie zapachowe tworzone przez świece zapachowe

Zapachowe świece, tworzą wyjątkowe linie zapachowe, które pozwalają przyporządkować je pod dany rodzaj aromatu. Może to być woń owocowa, kwiatowa, imitująca różnorodne przyprawy jak cynamon czy liść laurowy. To także świece o zapachu czekolady i z serii antytabak, które niwelują niechciany swąd. Nowością na rynku będą też ekologiczne świece sojowe, które mogą okazać się wiodącym produktem 2021 roku. Każdy dostępny typ, może występować w innej odsłonie, która podkreśli wyjątkowość świec zapachowych.

Świece zapachowe – wyjątkowa i oryginalna forma produktu

Świeca zapachowa bardzo często tworzy niebywały element dekoracyjny. Dlatego wielu producentów kładzie duży nacisk na estetykę jej wykonania i formę w jakiej występuje. Mogą to być świece zapachowe w słoiku. Ciekawa ich odsłona to także kolorowa zalewa w karbowanym i kwadratowym szkle lub taka z oryginalnym wzorem i zdobieniem.

Interesującą prezencję posiadają także szklane zapachowe świece z wieczkiem. W wielu wnętrzach znaczącą rolę odegra prosta, a zarówno elegancka świeca będąca w transparentnym szkle.

Doskonałą formą świec zapachowych są też te, będące w matowym lub pastelowym szkle oraz nietuzinkowym czarnym. To produkty z serii świec z drewnianym knotem, który imituje dźwięk palonego drewna.

Wyjątkowa i oryginalna forma świec zapachowych, czyni je artykułem ponadczasowym, który możemy spotkać w wielu aranżacjach. Styl ich wykonania, wpasuje się w każde gusta i może być dobrym pomysłem na prezent.

Najmodniejszych zapachy świec w 2021

Świece zapachowe dostępne na rynku, występują w wielu odsłonach zapachowych. W zależności od indywidualnych preferencji, każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych najpopularniejszych możemy zaliczyć:

  • Zapachy owocowe, wśród których znajdziemy: owoce leśne, tropikalne, truskawkę, wiśnię czy jabłko oraz orzeźwiające jak: pomarańcza, limonka czy mandarynka,
  • Woń kwiatową: lawenda, róża, białe kwiaty czy kwiatowa łąka,
  • Słodkie zapachy: czekolada-wiśnie czy bardzo popularna wanilia,
  • Zapach kawy, zielonej herbaty, drzewa sandałowego, soli morskiej, jodły czy też liścia laurowego.

Nowością, która z pewnością wpisze się w gust zapachowy wielu użytkowników świec, będą świece sojowe. To ekologiczny i bardzo wydajny produkt, który charakteryzuje się długim czasem palenia. Linie zapachowe świec sojowych to m.in.: liść laurowy-jeżyna, kaszmir- bryza morska czy frezja-gruszka.

Świece te wykonane są z wysokiej jakości surowców, spełniających wszelkie normy ekologiczne. Występują w formie z drewnianą przykrywką, która może stanowić doskonałą podstawkę pod tą wyjątkową świecę zapachową. Minimalizm i naturalność świec sojowych, czynią je produktem niezwykle pożądanym przez wielu. Cechy te często warunkują wybór kupujących.

Podsumowując, najmodniejsze zapachy świec w 2021 roku, to te które są bliskie naturze. Ich aromat w nienachalny sposób, przeniesie nas na łono natury i pozwoli długo delektować się daną chwilą. Do tych wiodących zaliczymy zapachy owocowe, kwiatowe, a także te imitowane przez świece sojowe. Popularność świecy zapachowej będzie podyktowana także jej formą oraz estetyką wykonania. Jakoś odegra tu istotną rolę. Ostateczny wybór będzie należał do nas. Czy będą to świece zapachowe w słoiku czy w transparentnym lub matowym szkle. Wybierzemy takie, które wpasują się w nasze gusta i wnętrze.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.