Wózek dla dziecka – trudny wybór? Już nie! Poznaj wózki 3w1

Zakup dziecięcego wózka to niełatwa decyzja, przed jaką stają praktycznie wszyscy młodzi rodzice. Koszt, jaki się z tym wiąże, jest dość spory. Na dodatek okazać się może, że dany model, pomimo swojej wysokiej ceny, wcale nie jest tak funkcjonalny, jak mogłoby się wydawać. Dlatego przy wyborze warto zdecydować się na rozwiązanie najbardziej optymalne, którym są wózki 3w1.

Ich konstrukcja pozwala bowiem na szerokie spektrum wykorzystania wózka, przez najbliższe kilka lat życia dziecka. Kupując taki wielofunkcyjny wózek, nie martwimy się już o czekający na nas w niedalekiej przyszłości zakup spacerówki. A przede wszystkim nie musimy zawracać sobie głowy kupnem fotelika samochodowego, co jest aktualnie obowiązkiem, ponieważ bez niego nie odbierzemy maluszka ze szpitala.

Magnetico-nr-MG-1-gondola

Co istotne, troszcząc się o zdrowie swojej pociechy, warto wybrać całkowicie bezpieczny produkt krajowy, który posiada wszystkie niezbędne atesty. Tego typu konstrukcje oferuje polski producent wózków z Myślenic, którego nowoczesne wózki 3w1, wykonane są z materiałów w pełni bezpiecznych dla dzieci.

Wózek 3w1 – jak to działa?

Za tę niezwykłą wygodę odpowiada specjalny multi-funkcyjny stelaż z lekkiego aluminium, który umożliwia mocowanie zarówno głębokiej gondoli z dużą budką, jak i spacerówki oraz fotelika samochodowego. Wszystkie 3 wymienne elementy znajdują się w zestawie. Dzięki temu zwykłe wózki z gondolą zamieniają się w uniwersalną konstrukcję, którą błyskawicznie można dostosować do aktualnych potrzeb swoich i maluszka.

Szybki wypad na zakupy z niemowlakiem przestaje być problemem. Ściągamy gondolę i zabieramy ze sobą jedynie stelaż i adapter do mocowania fotelika samochodowego. Wpięcie klik klik umożliwia jego szybką instalację. W ten sposób korzystanie z wózka staje się proste i przyjemne. A kiedy maluch podrośnie, głęboki wózek zamieniamy na równie komfortową spacerówkę.

Najważniejsze jest jednak to, że wybierając wózki 3w1, zapewniamy sobie spokój na długie lata. A kupując produkt u polskiego przedsiębiorcy, możemy liczyć na wysoką jakość wykonania całej konstrukcji, która będzie służyć jeszcze kolejnym dzieciakom.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.